F U C K T H E S Y S T E M!

2012-03-03 17:34:06
F U C K    T H E   S Y S T E M! |  görsel 1

F U C K    T H E   S Y S T E M!

Ses, dans, yemek yarışmaları adı altında kanalların reklam nemaları haline gelen girdaba düşen insanların, hayatlarını olumsuz etkileyen programları görmediniz! Mala bağladınız bu milleti resmen! Aptal gibi ekranın karşısına geçip, öküz gibi vakit gebertmelerine ön ayak oldunuz. Zihni çürümüş nesillerin patenti siz de! Siz tepkisiz nesil istiyorsunuz!

Derin devletçilik oynayan senaryoları ile, her dakika vatan kurtarmaca oynayan bizim kahvedekilerin bile götü ile güldüğü çakma raconlu cemaat sıçması dizileri görmezden geldiniz! Tecavüzü alenen meşrulaştıran, kadını meczup bir mal gibi nitelendiren ve işine geldiği gibi kıvırma payı bulunan dizileri görmediniz! Halk arasında "Gavatlık" adı verilen, aşikar pezevenklik ve hatta belki de fuhuş batağına çekilen kadınların düşürüldüğü yayınlarını görmediniz!

Göremezsiniz hepsi sizin kapınıza çıkan, reklam geliri yemlerinizden geçen en güzel reyting silahlarıydı. Hiç birini umursamadınız... "Çocukların birer vadi çakalı olmasını, kadınların et parazını ekrana taşımasını, yemek yapıyoruz ama misafirperverlik de değişir işte böyle, gider babalar gibi ırzına geçeriz çünkü kadın güçsüzdür" içerikli hiç bir boku görmediniz de şimdi OKAN BAYÜLGEN'e mi geldi sıra ?
Devlet halen yetersiz iken, Van depremi için yayınını adayan, kan bulabilmek için seferber olan, onlarca kişiye ekmek veren adamı mı gördünüz ? Reytingi şeyine takmayan ama insanlara faydası olabilecek yayın yapabilme çabasında olan adamı ?
İşitme engellileri hayatınız da kaç defa adamdan saydınız ? Her gece hepsi artık Okan Bayülgen'in yayınlarındaki bilgi paylaşımlarından faydalanıyor.

Ulan boşuna konuşuyorum. Meclis Tv'deki kavga sahnelerini vatandaşından saklamak için yayını kestiren bir meclisin kurumundan daha ne bekleyecektik ki ? Onu kesmeyin de milleti kimler yönetiyor itina ile izleyelim. Olmaz mı ?  Şeffaf olamayan mantıkdan da ancak bu kadar ufak bir davranış beklenirdi.

Yükselene el ense çekmek sizin işiniz. Peki işinize gemeyen nedir ? Hafta da 5 gece yayın olması herkes gibi sizin de mi işinize gelmedi ? İzleseydiniz, takip etseydiniz belki o faydalı yayınlar sayesinde 3-5 birşeyler kapardınız. Özgürlükleri kısıtlamak, adaleti kendi açısından kesmek olgunuzu biz hep biliyorduk.
Kelime anlamlarını anlayamayacak kadar da cahilsiniz. Koltuklarınızı terk edin ve dil öğrenin. Ha isterseniz Okan Bayülgen'de buna yardımcı olabilir. Bir çok kişiye ettiği gibi... Siz de bu sefer bundan faydalanabilirsiniz!

Görsel medyanın maymunları ile eş değer olamayacak kadar yüksekteki bir adamı ala aşağı edemeyeceksiniz. Çok çok internet üzerinden takılırız kafamıza göre. Hem de babalar gibi de yaparız!

Çocukluğumuzdan beri izlediğimiz adam bize saygısızlığı öğretmedi ama RTÜK adaletsizliğin ne demek olduğunu çok iyi öğretiyor. İlerleyin, iş birliğiniz ile gözlerden hep düşüşte olacaksınız.

Okan Bayülgen'i çekemeyen bir zahmet anten taksın da, konuştuklarını daha iyi algılasın.
İşine geleni görme, işine gelmeyeni cezala!

Siz Türk televizyonlarının hakimi iseniz, Okan Bayülgen'de Kralıdır!  Biz de  KRALİYET AİLESİ!

Teşekkürler Türk Televizyonlarının yargısız infazcı Hakimi RTÜK!  
Nerede, ne kadar adaletin varsa, orandan o kadar öpüyorum ;)
F U C K    T H E   S Y S T E M!
Fuck fuck fuckerdama!

 

Not: Okan Bayülgen'in gözünün altındaki halkalar kadar beyninizde kıvrım yok!

248
0
0
Yorum Yaz