Okan Baba Damardan Girdi!

2012-01-29 04:55:00
Okan Baba Damardan Girdi! |  görsel 1
Her zaman makara olur mu birader?
     Okan Bayülgen "YİNE" bu gece ekrana kitledi bizleri...
Birbirinden kıymetli seslerin, solukların nabzımızdan zerkettikleri şiirleri ve şarkılarını dinlemek büyük keyif verdi. Türk televizyonlarında sevenlerinin sesine kulak verip de yayın akışını buna göre tayin eden kaç kişi vardı?

     Bazıları da "Öf baydı" gibi yorumlara maruz bıraktı bu güzel geceyi.
İsimlerinin anlamlarını dahi bilmeyecek kadar boş vermişlikle yaşayanlardan, bu gecenin kendilerine de hitap ettiğine inandırmak zaten mümkün değildi. TT ilaveli twitlere yapılan bu müdahalelere tek bir cevabım olabilir. Hayatı hep "İpimle kuşağım, çükümle yumurtalıklarım" yaşadığınız için, bazılarının da acısı ile bu bizim hayat umrumuzda. Acılarınızın olmadığını söylemeniz, gelişiminizde sorunlar olduğunun ibaresidir. Biraz fark etmeniz kafi. Neyse olan oldu ve çok güzel oldu.

Bu gece belki herkes rüyalarında seviştiklerini özledi...
Bu gece belki herkes yanındayken öpemediklerini öptü...
Bu gece belki herkes yalnızlığına başlangıç olan adamı/kadını aradı...
Bu gece belki herkes birazcık aşık olmayı anladı...
Bu gece belki herkes aşık oldu...
Bu gece belki herkes ölümün tadıyla andı yalnızlıklarını...
Bu gece belki herkes Azrail'e isyan etti...
Bu gece belki herkes hayvanlarına sarıldı...
Bu gece belki herkeslerden sayılmayan, yaşarken öldürülen eş cinsellerin ve fahişelerin de gecesiydi... Belki de hep yalnızlarımız, en yalnızlarımız onlardı!

     Yıllar sonra gelen veya doğduğumuz anda alnımızda çizgilenen yalnızlıkların sebeplerini yatırdık masaya ve ameliyat ettik. İlacımızı da fazlasıyla aldık.
İçimizden çıkardıklarımızla yalnızlıklarımızdan çıkardıklarımız aynı değildi. Kim bilir belki izlerken bile şizofrenleşip başkalarının ruhuna kapılıp hüzünlendik.
Bunu bile yapabilmek yanındakine duyarlı olabilmekti.
Bu gece yalnız kalmadık... Kalamadık.

Hangi gece yalnızdık?
     Bu Dünya'da tek bir kelime dahi edemeyecek kadar susmuşsanız işte en büyük yalnızlığınız buydu. Ölümsüzlüğü bulduğumuz an yalnızlığın da ocağına incir ağacını dikmişiz demektir.
Okan Bayülgen bizi ameliyat etti ve içimizdeki tüm tadımlık yaşanmışlıklarımızı sere serpe attık ortalığa. Herkesin ki de birbirinden renksizdi...

Bu gecenin cerrahı Okan Baylülgen içimizi cart diye açtı!
Hastane isimlerini lütfen kaydediniz...
@yalnizlardisko @okanbayulgen

ÖNEMLİ! (@yalnizlardiskocu Profilinde kurnaz kardeşler "I" kullanım yordamıyla çakma hesap açmışlar. Bilginiz olsun. Orjinal Hesabın twitini @okanbayulgen hesabında RT edildiği için kolaylıkla bulabilirsiniz)

 Türkiye gündemine her seferinde tertemiz çöktüğümüz için Dünya gündemine gözümüzü de fena halde dikmedik değil hani. Maşallah bunu da alnımızın akı ile halletmenin verdiği, kıvanç ile diğer yayınlara kanalize olmuş durumdayız :)

Bu kadar yalnızın içinde yalnız kalmadığımızı, kalmayacağımızı öğrettiğin için sonsuz teşekkürler Türk Televizyonlarının Kral'ı!

Not: Yayını izlerken, 1 Paket sigara bitti. Eyvallah! :)
                                                                                             S.S.

525
0
0
Yorum Yaz