ONLAR MÜSLÜMANSA BEN ATEİSTİM!!!

2012-05-31 03:32:00
ONLAR MÜSLÜMANSA BEN ATEİSTİM!!! |  görsel 1

AKP'NİN ALLAH'I VARSA BENİM YOK!!! BAŞKA AÇIKLAMASI YOK!!! Hükümet Yakında Tecavüzcümüze Zorluk Çıkardık Diye Biz Kadınlara Ceza Verirse Şaşırmaca Yok. Tamam mı? Bugün de Tecavüze Uğramadım Anne! / Tecavüze İzin Vermedik Diye Vatan Haini Bile Seçer Bunlar Bizi! 

Ulan Bu Ülkede Sadece Kadınlara Tecavüz Edilmiyor ki. Erkekler de Bence Ayaklansın... Sonra Demedi Demeyin Yani... Peh! Sadece Kadına Tecavüz Edilse O Yoldan Eleştirelim. Ya Erkekler ve Erkek Çocukları... Hükümet Fena Sıçıyor Caferler Yine Oy Verir Ama! Samsun'da Bir Parkta Vagonlar Var. Tinerciler,Sarhoşlar,Sevişken Çiftlerin Mekanı. Bir Sürü Kapalı Kızın Vagonlardan İndiğini Bile Gördüm ;) 

Başı Açık mı İlla Tecavüze Uğrar? Yoo Başı Kapalının da Cinsel Organı, Yetmezse Makatı Var! Geniş Düşün Hükümet. Kitlen de Göte Gidebilir! Hükümetin Demesi O ki; Tecavüz Damızlık İşlemdir. Doğan Çocuklara Sahip Çıkarak ABD'ye Köpek Olarak Yetiştireceğiz. Dinciler Şimdi Ne Diyor? Tecavüz, Zina ve Namahrem Kapsamındakini İhlaldir. Eee Hükümet Dini Kuralları Yok Saymıyor mu? Akdağ Peygamber mi ? Şu Kesilesice Dilimi,Tecavüze İmkan Tanımayacak Bedenimi; Recm ile Ödüllendirir Bu Hükümet Her Karşı Çıkışımızda. Yakında Bu Bayrak Altında! 

Süslenirim, Dekolteninde Kralını da Kullanırım... Ama Bu Gel Gel Demek Değildir. Öyle Zannedenlerin Beyinlerini Dinazorlar Dürtsün! Kimse Altımın Kahyası Değil. Kürtaj ve Sezaryan'ı Paşa Gönlüm Bilir. Tecavüz Cinayet Sebebidir. Ulan Amma Vatan Hainiymişim Ben! 

“Kadınlar Konusunda Allah’tan Korkun.Sizler Onları Allah’ın Emanetiyle Aldınız.” Hz. Muhammed (s.a.v) /// Tecavüz Caiz mi Sayın Akdağ ? 

“Kadınlar Hakkında Size Hayrı Vasiyet Ediyorum.” Hz.Muhammed (s.a.v.) // Hani Aşırı Müslüman Bir Hükümetimiz Var ya Ondan Yazayım Dedim.

“Hediyede Çocuklara Eşit Davranın. Eğer Ben Birisini Hediyede Üstün Tutacak Olsaydım Kızları Tutardım.” Hz.Muhammed (s.a.v.)// Dinleyen ?

“İki Zayıf Hakkında Sizi Uyarıyorum: Yetim ve Kadın.” Hz.Muhammed (s.a.v.) // Erkek - Kız Çocukları,Kadınlar Tecavüz Kurbanı Ama Ceza Yok!

Yazdığım Hadislere İtikatlı Olur veya Olmazsınız. Zaten Size Değil; O Çok Aşırı Müslüman Yaşayanlara Lafım. Padişahım Müslümandın ya?

Devlet Tecavüz Sonucu Dünyaya Gelen Çocuğa Bakacakmış ya, Eşler Arasında da Tecavüz Var. Nikahlı Tecavüzden Çocuklara da Bakacak mısın?

Öyle ya,Tecavüz; Rızasız ve Zorla Cinsel İlişki Kurmaktır. Eşler Arasında Oluyor Bunlar. Devlet Bir Zahmet Bunu da Değerlendirse İyi Olacak!

0
0
0
Yorum Yaz