Yatağımızı Isıt...

2012-06-21 03:39:00
Yatağımızı Isıt... |  görsel 1

 

Kim kere girip çıktığın önemli değil. Sadece dudaklarımın kıpırdaması ismin kadar. Özlemlerimin ateşleri pişirsede piç yüreğimi, beynim senden uzakta her adamla.
Yarın hayaline daldığım ufukta, bulutların resmedişi tanıdık geliyor hayatıma. Yüzün kadar güzel, yüzün kadar sert, yüzün kadar tuzak...
Geçmişin eskitemediklerindensin. Her gece belki de benimlesin.
O hırslı kalabalıklarımızda,  en asil yalnızlıklarımız. Buluşmalarımızın kimsesi olduğunda aşkı anlatıyoruz bir sonraki mağdurlarımıza.
İmkansız olanı ben seçmedim. Tanrı bana bahşetti... Gönül eyvallahını hep iletti...
Bana olan hediyeyi iade edemedim... Sözlerinden dökülen duygularımı anlattın. Kahvaltı sofrası gibi acele ihtiyaçtık biz. Belki de salatanın asil toplaşmasına sos olabilirdik. Yutkunduğum her dönemeçte, 4 yol ağzı beklentilerim vardı.
Sana kızmayışlarım; sadece kendine kaymalarındı.
Öpüşlerini izlediğimde bile kendimi kimsenin yerine koyamayacak kadar en iyisiyim . Dağların üzerinden sana kucak açıp gelen, ama sirkelenmen ile cellatından kaçan...
Söyle kaç kere seveyim seni?
Ve anlat... Kim kere istiyeyim seni? Hangi ruhum seni mutlu edecek?
 
Kopma benden! Bak hep sana şekil alıyorum, kalbime nişanlıyorum...
Uyarı, ikaz ve olmazsa olmaz... Yılanlarını göm ellerimle. Ben böyle bütünüm.
Aşk hakimlerinin kır pençelerini, kabul et beni zindanlarına. Duymasınlar sesimizi... Uzak tut mikroplarını yüreğimden. Verdiğim kadarını aldırtma bana!
 
Eskilerin adı hep bir başka çınlıyor. Onlara da sorsam beni; şimdikine alışamazlar... Ama unutamazlar bu bedeni. Senin saçların örülmeye yüz tuttukça, ellerim tüm vücudunu zehirleyecek.
Aşkın kanını dökmekle kalmaz içimdeki kız... Seni de gözlerime kurban verecek kadar da, kendim için yok ederim halini. Varlığının yararı güzel dokunuşların... Sözlerinin yarasına ilaçtır kaçışım.
Bir seferlik diz çökecek o asil duruşun eteklerimde. Sonrasını da sen bul. Ya dışarıda ya içeride...
Bir küreklik kayboluştu seni kurban vereceğim. 
Topraklarını özenle bezeyeceğim. Yatağımızı ısıt... Ben seninle ölüp seninle dirileceğim!
 
[Sertlik Şanımızdan, Mertlik Desturdan... Kadını Erkeği Yok! Sevene Cinsiyet Sorulmaz Bizim Konaklarda. Yeter ki Gönül; Bir Sigara Üfleyebilsin ;) ]

0
0
0
Yorum Yaz